Hero image

R5 (US)

29. 9. 15Lucerna Music Bar, Praha
Facebook event

Fanynky a fanoušci skupiny R5, pozor! R5 na podzim dorazí do České republiky! Pětice z Kalifornie postupně dobývá svět a teď se chystá i na Prahu. Na vlastní oči je můžete vidět 29.9.2015 v pražském Lucerna Music Baru. Předprodej vstupenek bude spuštěn v pátek 12.6. v 10 hodin na webech GoOut.cz a Ticketpro.cz a na pokladně Lucerna Music Baru. Cena vstupenky je 590 Kč.

R5 tvoří čtyři sourozenci – bratři Riker, Rocky, Ross a jejich sestra Rydel, které doplňuje kamarád Ellington Ratliff. Kariéru odstartovali už v roce 2009, ale plné pozornosti se jim dostalo o 4 roky později debutovou deskou Louder. “Chtěli jsme vytvořit album, které si opravdu užijete,” říká Rydel a Ratliff dodává: “Album, které vás nabije a které budete moct poslouchat od rána do večera.” Z R5 se tak přes noc stala jedna z nejnadějnějších současných pop-rockých kapel. Kromě hudebního talentu dostali sourozenci Lynchovi do vínku i herecké a taneční nadání. Riker účinkoval v úspěšném seriálu Glee, zatímco Ross zářil v sérii Austin & Ally na Disney Channelu. Hudba je u nich ale pořád na prvním místě: “Není nic lepšího, než když jsme všichni pohromadě na pódiu,” říká Riker. Zatím největší koncert odehráli před rozjásaným davem 16 000 fanoušků a vystoupili třeba na festivalu Wango Tango po boku takových hvězd jako jsou Shakira, Ed Sheeran nebo OneRepublic.

Za pár dní (10. července) skupině vychází druhé studiové album s názvem Sometime Last Night. Na stejnojmenné evropské turné se zastávkou v Česku vyrazí v září.

Zjisti více