Hero image

Purity Ring (CA) s Empress Of (US)

5. 11. 15Roxy, Praha
Facebook event

Jejich debutové album způsobilo na nezávislé hudební scéně pěkný rozruch. Futuristický pop učaroval jak fanouškům, tak kritikům. Letos Purity Ring vydali druhou desku, kterou představí 5. listopadu 2015 v klubu Roxy i českému publiku. Předprodej bude zahájen 26. června v 10 hodin na webu GoOut.cz a v sítích Ticketpro. Cena vstupenky je 490 Kč.

Purity Ring tvoří dvojice Megan James and Corin Roddick. Úspěšná debutová deska Shrines z roku 2012 vznikala současně v Montréalu a Halifaxu. Tisíc kilometrů od sebe tvořili Megan a Corin nesmírně celistvou desku, která měla způsobit malou hudební revoluci. Pitchfork ji označil jako „Nejlepší novou hudbu”, chválou nešetřil ani Rolling Stone, New York Times nebo NPR.

Na jejich druhý počin fanoušci čekali celé tři roky až do března letošního roku. Another Eternity tentokát vznikla klasicky ve studiu v rodném Edmontonu, odkud formace čerpala inspiraci. Meganin charakteristický zpěv, dokonale mrazivé beaty a náznaky tanečních rytmů posouvají Purity Ring zas o krok napřed. V České republice se kapela představí vůbec poprvé.

Zjisti více