Hero image

Pentatonix (US)

4. 5. 14Lucerna Music Bar, Praha
Facebook event

Tato show je bohužel již vyprodána. Příště buďte rychlejší a pořiďte si vstupenky co nejdříve skrze Ticketpro.cz!

Texaská pětice vokalistů Pentatonix se v rámci svého jarního evropského turné podívá i do Prahy! Jejich vystoupení je součástí série Excelent Jukebox a proběhne 4. května v pražském Lucerna Music Baru.

Pentatonix prorazili poté, co zvítězili ve třetí sérii soutěže The Sing-Off, kterou pořádá pravidelně televizní stanice NBC. Vedle finanční odměny byl jejich výhrou kontrakt s vydavatelstvím Sony. Od té doby vydali již dvě alba a oslovili miliony fanoušků po celém světě. Jejich skladba Evolution of Music, která představuje průřez vývojem hudby napříč staletími, byla sdílena na sociálních sítích desítek milionů osob! Je tedy možné, že jste ji zachytili i Vy!

Název Pentatonix pochází z termínu pentatonic scale – pentatonická stupnice. Definice této stupnice mluví o pěti notách – těchto pět not představuje členy kapely a jejich soudržnost. Ještě větší smysl tomu dává fakt, že členové skupiny Pentatonix jsou nejlepšími přáteli již od dětství.

“Je nám velkým potěšením uspořádat v Praze koncert této pětice. Předpokladem vokalistů je obrovská muzikálnost, talent a tvrdá dřina. Muzikanti se nemohou schovat za své nástroje – jediným jejich nástrojem je jejich hlas. Každá chybička je zde slyšet. Pentatonix představuji špičku svého oboru, a proto se na jejich živé vystoupení již moc těšíme,” vyjádřil se zástupce organizující společnosti Fource Entertainment.

Nenechte si ujít tuto unikátní příležitost a přijďte se podívat, co tito muzikanti skutečně dokáží. Určitě budete ohromeni. Koncert Pentatonix v rámci série Excelent Jukebox se koná 4. května v Lucerna Music Baru. Vstupenky v prodeji v sítí Ticketpro. Cena vstupenek 440 + CZK. Pořadatel doporučuje včasný nákup vstupenek v předprodeji, k nákupu je uvolněn pouze omezený počet vstupenek!

Přes webové stránky interpreta půjde také zkoupit speciální VIP vstupenky (již se zakoupenou standardní vstupenkou) od pondělí, 16. prosince. Důležité: zákazníci si musí nejprve zakoupit standardní vstupenku, aby si mohli zakoupit VIP upgrade. VIP vstupenka zahrnuje meet & greet s umělcem, přístup ke zvukové zkoušce a exkluzivní merchandise! Více info na http://ptxofficial.com/tour.

Zjisti více