Hero image

Passenger (UK) s The Once (CA)

16. 10. 14SaSaZu, Praha

Podzim je sice ještě daleko, ale již teď vás může ubezpečit, že pro fanoušky folk a indie-rocku nebude tak ponurý, jak by se mohlo zdát. V prostorách pražského klubu Sasazu se totiž 16. října rozezní hlas britského zpěváka Mikea Rosenberga, kterého určitě znáte pod uměleckým jménem Passenger. Vstupenky na tento úžasný koncert jsou k dispozici v síti Ticketpro.

Passenger se v Praze představí vůbec poprvé. Svým fanouškům dopřeje novou tvorbu z připravovaného alba i hitovku Let Her Go, za kterou dokonce získal nominaci Brit Awards na singl roku 2013.

Ve své desetileté historii kapela překonala několik změn, ale své poznávací znamení – neobyčejně jemný, melancholický hlas zpěváka Mikea Rosenberga – si zachovala dodnes. V roce 2009 se skupina v původní sestavě rozešla a dnes projekt stojí hlavně na Rosenbergovi, který je autorem převážné části textů. Na kontě má už 5 alb, a co je další dobrá zpráva, v červnu tohoto roku se na světlo světa dostane šestý. Nové album nese název „Whispers“ a malou ochutnávku si můžete dopřát již dnes v podobě singlu Scare Away The Dark.

Zatím nejúspěšnější singl s názvem Let Her Go vydal Passenger v červenci 2012. Ten se vyšplhal na 1. příčku hitparád v 16 zemích světa (mezi nimi i v ČR) a věčnou slávu mu zajistila i skutečnost, že si ho vybral Budweiser do svého spotu během loňského Super Bowlu. 3. Těch 252 miliónů zhlédnutí na Youtube rozhodně nejsou náhodou!

Pokud chcete i vy odstrašit podzimní šeď indie-folkovou pohodou, je tento koncert právě pro vás! Vstupenky v předprodeji v síti Ticketpro. Cena vstupenek 559.- Kč + poplatky.

Zjisti více