Hero image

Palace (UK) s Purplefox Town (CZ)

12. 11. 16Chapeau Rouge, Praha
Facebook event

Časový harmonogram | 19:00 otevření klubu | 20:00 Purplefox Town | 21:00 Palace

Z důvodu omezené kapacity zavádíme nutnost rezervace. Svoje místo si prosím rezervujte v odkazu dole. Edit: REZERVACE JSOU PLNÉ, vyzvedněte si je do 19:30 v Chapeau, poté propadají.

O britských Palace se mluvilo jako o jednom z největších objevů kytarové scény roku 2014. Letos, o dva roky později, vydávají debutové album So Long Forever, se kterým poprvé přijedou i do Prahy, a to 12. listopadu 2016 do Chapeau Rouge. Koncert je zdarma.

Britská čtveřice Palace vydala svoje debutové EP Lost In The Night v roce 2014 a prestižní NME je nazval nejrychleji rostoucí hvězdou roku. Úspěšné evropské turné na sebe nenechalo dlouho čekat. O rok později vyšel následovník Chase The Light, který byl opět velmi dobře přijat a debutoval na známém BBC Radio 1.

Očekáváné první album So Long Forever však vydávají Palace až letos v listopadu. Jde o velmi vyzrálou desku, na které se projevily dva roky koncertování. Zásadní vliv měla i produkce Adama Jaffery a masteringu od Cenza Townshenda (The Maccabees, Florence and The Machine ad.). I proto se o Palace často mluví jako o nových The Maccabees. A to je velký příslib do budoucna, nemyslíte?

Zjisti více