Hero image

MØ (DK) + Glass Animals (UK)

18. 11. 14MeetFactory, Praha
Facebook event

S lítostí Vám oznamujeme, že dánská zpěvačka MØ bohužel zrušila své turné, včetně pražského koncertu. KONCERT GLASS ANIMALS ALE PROBĚHNE podle plánu ve stejné datum, tedy 18.11 v MeetFactory! MØ ke svému rozhodnutí vydala následující prohlášení:

“Drahá Praho,
Je mi převelice líto, že nyní musím zrušit naplánovaný koncert 18.11. v Meetfactory. Musím si vzít na nějaký čas volno, abych si odpočala a mohla se plně soustředit na tvorbu nového alba. Hrozně nerada koncerty ruším, ale obávám se, že není jiné řešení. Nemůžu se ale dočkat, až se vrátím a vynahradím vám vše.
Uvidíme se v roce 2015. S láskou, MØ”

Vstupné na koncert Glass Animals v Meetfactory 18.11.:
330 Kč na stránkách www.meetfactory.cz
330 Kč + případné poplatky v ostatních předprodejích
430 Kč na místě

Držitelé vstupenky MØ + Glass Animals můžou vstupenky vrátit v místě zakoupení, bude jim vrácena plná suma vstupenky. Zároveň je pro tyto držitele možné získat vstupenku na samostatný koncert Glass Animals se slevou za 290 Kč. Prosíme, kontaktujte předprodej Ticketpro v jejich prodejně v pasáži Rokoko v Praze nebo e-mailem na ticket@ticketpro.cz.

Předprodeje:
Ticketpro, Ticketportal, www.GoOut.cz a www.meetfactory.cz

Glass Animals (UK)
Kritiky i posluchači opěvovaný objev Glass Animals ovšem vysotupí podle plánu. Vznikli před dvěma lety v anglickém Oxfordu a po úspěchu prvního EP Leaflings se spojili s producentem Paulem Epworthem (Florence and the Machine, Adele, Azealia Banks, atd.) a jeho labelem Wolf Tone. Na něm vydali loni několik singlů, následovaných letos v červnu dlouhohrajícím debutem ZABA. Kapela se na něm hlásí k inspiraci Kanye Westem i Charlesem Darwinem, Niny Simone i Velvet Underground. Minimalistické perkuse a beaty a exotické aranže nechají vyniknout nevšednému talentu pro silné songy frontmana Dava Bayleye načichlé tady r’n’b, tam hypnotickými „pralesními“ rytmy. Excelentně přijaté album u hudebních publicistů i fanoušků bývá přirovnáváno k zvířecím bratrům Animal Collective, evropským Alt-J nebo Wild Beasts. Oxfordská čtveřice letos už stihla předskakovat St. Vincent na jejím evropském turné i vyzkoušet mamutí festivaly jako Glastonbury, Bestival nebo SXSW. To všechno dělá jejich první pražský koncert ostře sledovanou událostí a povinností pro všechny fanoušky invenčního indie rocku.

Zjisti více