Hero image

Milow (BE) s IAN

10. 12. 13Lucerna Music Bar, Praha
Facebook event

Důležitá informace pro fanoušky: z důvodu velkého zájmu je koncert MILOW přesunut z původního místa konání do LUCERNA MUSIC BARU !!! Již zakoupené vstupenky jsou nadále platné, datum a čas konání zůstávají stejné, a cena vstupenek je rovněž stejná.

Přesně rok po vystoupení belgické krásky Selah Sue, se do Prahy podívá i její kolega Milow. Koncert tohoto skvělého zpěváka a písničkáře z Belgie se koná 10. prosince v Lucerna Music Baru.

!!! SHOW BYLA PŘESUNUTA DO LUCERNA MUSIC BARU !!!

Jonathan Vandenbroeck, lépe známý pod svým uměleckým jménem Milow, je jedním z nejúspěšnějších evropských zpěváků a písničkářů. Milow je nadaný muzikant, dříč a pro svůj úspěch nepotřebuje producenty a velká vydavatelství. Svoje debutové album „The Bigger Picture“ vydal v roce 2006 pod svým vlastním labelem Homerun Records.

Mezinárodní úspěch přišel poté, co Milow vydal svůj akustický cover písně „Ayo Technology“ (50 Cent, Justin Timberlake, Timbaland) v roce 2008. Single se dočkal obrovského zájmu médií a vydržel v hudebních žebříčcích více než 340 týdnů ve 14 různých státech. Na tento úspěch zareagoval Milow dalšími, již vlastními, hity, jako je „You Don‘t Know” a “Little in the Middle”. Dodnes prodal již vice než 650 tisíc desek a přes 1 milion singlů.

Cena vstupenek: 445 Kč + poplatky

Hlavním mediálním partnerem této akce je radio City.

Zjisti více