Hero image

Masked Wolf (AU)

19. 5. 23SaSaZu, Praha
Facebook event

Na flow Masked Wolfa si budeme muset počkat. Australský rapper totiž nakonec do Evropy letos na jaře nepřijede. Vstupné bude všem držitelům lístků na koncert plánovaný na 19. května v plné výši automaticky refundováno.

Skladba Astronaut in the Ocean doslova zbourala internet. Hit, díky kterému zná rappera Masked Wolfa celý svět, se během dvou let dostal ze sociálních sítích do rotací rádií a na přední příčky virálních playlistů. Sám vyrůstal na Eminemovi a 50 Centovi, a i když sleduje současné trendy v trapu, dává přednost klasičtější formám hip-hopu s inspirativní energickou flow.

V pražském klubu SaSaZu vystoupí Masked Wolf 15. května 2023, vstupenky budou k dostání od 8. února na fource.cz a portálech GoOut a Ticketmaster.

Skládat hudbu začal už ve třinácti, první singly vydal v roce 2018. Průlomové album Astronomical spatřilo světlo světa v roce 2021 a díky jeho úspěchu se stal tenhle australský hudebník žádaným spolupracovníkem nejen rapových hvězd. Na své skladby si jej pozvali Bebe Rexha, Tom Walker nebo Bring Me the Horizon.

Zjisti více