Hero image

Machine Gun Kelly (US) s Marpo & Trouble Gang

22. 11. 15Forum Karlín, Praha
Facebook event

Machine Gun Kelly známý pod zkratkou MGK se poprvé chystá do České republiky. Rodák z Clevelandu, který své texty sype rychlostí kulometu, se v Praze představí 22. listopadu 2015 v klubu Roxy. Vstupenky se začnou prodávat v pátek 11.  září od 10:00 na GoOut.cz a v síti Ticketpro. Cena lístku je 590 Kč.

Vlastním jménem Richard Colson Baker se na scéně objevil celkem nenápadně. Hudební kariéru začal psát v roce 2009, když jako historicky první běloch vyhrál soutež talentů v newyorkském Apollo Theater. Ačkoliv se narodil v Houstonu, ústředním tématem jeho tvorby je Cleveland, kam se s tátou přestěhoval když mu bylo 14. Virální hit „Chip Off The Block” mu vynesl smlouvu s labelem Bad Boy a spolupráci s P. Diddym. Pozornost si později získal především punk hip hopovým singlem „Wild Boy”, na kterém mu hostoval Waka Flocka Flame. V roce 2012 debutoval s albem „Lace Up”, se kterým v žebříčku Billboard 200 obsadil hned 4. místo.

Release dlouho očekávané druhé studiové desky „General Admission” se chystá na říjen letošního roku a pražské publikum se tak může těšit jak na starší, tak fungl nové věci. Právě probíhající americké turné potvrzuje, že živáky má Kelly v krvi a že právem patří mezi to nejlepší, co současný rap nabízí.

Zjisti více