Hero image

Lil Tracy + Brennan Savage + Drippin So Pretty

16. 4. 24Lucerna Music Bar, Praha
Facebook event

19:00 otevíráme • 20:00 Nedarb DJ set • 20:15 Drippin So Pretty • 20:40 Brennan Savage • 21:45 Lil Tracy

Oficiálním partnerem pro přeprodej vstupenek je Ticketswap.

Pro velký zájem přesunuto do většího klubu.

Lil Tracy a Brennan Savage přijedou do pražského klubu Lucerna Music Bar už 16. dubna 2024. Vstupenky v ceně 640 korun jsou právě v prodeji na fource.cz a v sítích GoOut a Ticketmaster. Vstupenky zakoupené do klubu Fuchs2, odkud se show pro velký zájem přesunula, zůstávají v platnosti.

Kultovní emo kovbojové společně na tour: Lil Tracy & Brennan Savage v Praze

Ať už pod přezdívkou Tracy Minaj, Yung Bruh nebo jako Souljawitch – nikomu se nedaří být na vrcholu alternativního rapu tak dlouho jako Lil Tracymu. Jeden ze zakládajících členů kolektivu Thraxxhouse a GothBoiClique přijede konečně do Prahy. A spolu s ním velmi speciální host Brennan Savage.

Lil Tracy a Brennan Savage přijedou do pražského klubu Fuchs2 už 16. dubna 2024. Vstupenky v ceně 550 korun jsou právě v prodeji na fource.cz a v sítích GoOut a Ticketmaster.

Lil Tracy vyrůstal v hudební rodině, jeho otec Ishmael Butler je známý z uznávaného projektu Shabazz Palaces, matka Cheryl Coko Clemons se proslavila v devadesátých letech v R&B formaci SWV. Vyrůstal na Virginia Beach, jeho kariéra vystřelila po přestěhování do Los Angeles, kde začal úzce spolupracovat s Lil Peepem – stačí vzpomenout na jejich kultovní track Awful Things. 

Jejich společné EPs Castles a Castles II stály na počátku emorapové vlny, která se valila internetem v druhé půli první dekády. To, že Lil Tracy patří k nejuznávanějším muzikantům na této scéně, a dávno překročil označení cloudového/internetového rappera, značí i fakt, že jeho singl Like a Farmer (2018) zremixoval ve svých začátcích i dnes jeden z nejstreamovanějších rapperů Lil Uzi Vert.

Zjisti více