Hero image

Jessie Ware (UK)

21. 3. 13Palác Akropolis, Praha
Facebook event

Britská zpěvačka Jessie Ware zavítá v rámci svého celosvětového turné osvěžit vody soulu, popu, R a hip-hopu i do České republiky. Těšit se na ní můžeme již 21. března v pražském klubu Palác Akropolis.

Jako malá poslouchala Arethu Franklin, Franka Sinatru, Ellu Fitzgerald a úplně poprvé si veřejně zazpívala první sloku vánoční koledy v deseti letech. Hudba pro ní znamená čisté emoce. Nedávno ji vyšlo úplně první album Devotion (UK Top 5), na kterém zaslechnete pecky jako Running, 110% nebo Wildest Moments, které často zaznívají i v tuzemských rádiích. Kritici Ware chválí, že hudba a tvorba hudby samotné jsou pro ní na předním místě, že netouží po prvoplánovém zviditelnění sebe sama. Ware se ale nebojí své parádní soulovky obohatit troškou kvalitního popíku – ovšem strach nemá ani z hip-hopu a R’n’B, z čehož vznikají zajímavé a skvěle poslouchatelné crossovery. Někteří kritici považují Ware za chybějící pojítko mezi Adele, DJem SBTRKT a Sade. Ware právě jede turné v USA, čeká ji Velké Británie a Austrálie, a pak se přesune i do kontinentální Evropy.

„Jessiino album Devotion je jedním z našich nejoblíbenějších, které v roce 2012 vyšly. Jessie Ware je fascinující umělkyně, těšíme se na její pražskou show, která bude především o hudbě, síle emocí a jejich spojení,“ řekl nám jeden ze zástupců pořádající agentury Fource Entertainment.

Vstupenky jsou k zakoupení v síti Ticketpro. Jessie Ware vystoupí v České republice poprvé v Paláci Akropolis, 21. března 2012. Cena: 450.- Kč + poplatky

Zjisti více