Hero image

Imagine Dragons (US) s K.Flay (US)

16. 4. 18O2 arena, Praha
» ČASOVÝ HARMONOGRAM 18:30 otevíráme | 20:00 K.Flay | 21:15 Imagine Dragons

» UDÁLOST NA FACEBOOKU

13. dubna 2018 – Dlouho očekávaný koncert Imagine Dragons nás čeká už v pondělí. Všem, kteří si zakoupili VIP balíčky jsme zaslali instrukce na e-mail. Zkontrolujte si pro jistotu také složky Hromadné nebo Spam. Pokud Vám instrukce nedorazily, ozvěte se nám prosím na info@fource.cz nebo do zpráv na našem facebooku.

Doporučujeme si také projít seznam zakázaných předmětů, abyste předešli zbytečným nepříjemnostem u vstupu.

Krátce po vydání třetí studiovky EVOLVE oznámili Imagine Dragons stejnojmenné světové turné. Nyní přidávají koncerty v Evropě a nechybí ani zastávka v Praze.

Imagine Dragons, držitelé prestižní Grammy a několika platinových ocenění, se na jaře 2018 podívají do arén evropských měst. Na seznamu je i pražská O2 arena, kde jejich koncert proběhne 16. dubna 2018. Další informace jsou dostupné na www.fource.cz a www.imaginedragonsmusic.com/tour.

Imagine Dragons vydali třetí studiovou desku EVOLVE letos v červnu. Hned v prvním týdnu se stala nejstreamovanější alternativně-rockovou nahrávkou všech dob. Album dosáhlo na platinové ocenění v pěti zemích, v dalších dvanácti bylo certifikováno zlatě a na Spotify k dnešnímu dni čítá více než miliardu přehrání. Ve Spojených státech je EVOLVE letos jedinou rockovou deskou se zlatou certifikací. Pilotní singl „Believer“ se držel na první příčce amerického Alternative rádia dlouhých 12 týdnů a po 13 letech tak prolomil předchozí rekord v počtu rádiových rotací. Na úspěch navázali singlem „Thunder“, který dodnes nasbíral přes 331 milionů přehrání.

Zjisti více