Hero image

Icona Pop (SE)

26. 10. 13Palác Akropolis, Praha
Facebook event

DŮLEŽITÉ: Část evropského turné Icona Pop byla zrušena. Toto se tedy bohužel týká i pražského koncertu. Je tomu tak z důvodu nedávné nemoci Aino. Vstupenky jsou vratné v plné výši na stejném místě, kde byly původně zakoupeny. Aino i Caroline se velice omlouvají a doufají, že bude v budoucnu možné koncert nahradit. Děkujeme za pochopení.

Švédská dvojice DJek vystupující pod jménem ICONA POP prýští odvážnou směsicí elektronického popu, indie a punku, a v Praze se představí vůbec poprvé 26. října v Paláci Akropolis. ICONA POP omámily hudební scénu loni v létě se svojí hitovkou I LOVE IT. Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketpro od 5. července.

ICONA POP jsou dvě DJky, Caroline Hjelt a Aino Jawo, pocházející ze švédského Stockholmu. Momentálně však tvoří svoji hudbu střídavě v New Yorku a Los Angeles. Duo už vydalo dvě EP a jedno studiové album a dále poctivě pracují na dalších hitech. Hitovka I LOVE IT se objevila také např. v počítačové hře NEED FOR SPEED: MOST WANTED, v německé televizní reklamě na Coca-Colu a stala se z ní i průvodní skladba jedné z amerických reality shows – však má také přes 25 miliónů shlédnutí na YouTube a bezpočet remixů!

Nepropásněte tuhle parádní akci – zajistěte si své vstupenky již teď v síti Ticketpro! Vstupenky stojí 495.- Kč (včetně poplatků) a v prodeji jsou od 5. července.

Zjisti více