Hero image

Henry Rollins: Good To See You 2023

14. 2. 23Divadlo Na Fidlovačce, Praha
Facebook event

Vstupenky jsou také v prodeji v sítí Ticketmaster.

Představení proběhne v anglickém jazyce bez překladu.

Z Good to See You 2022 se stalo Good to See You 2023. Když byl Henry Rollins nucen zrušit evropské turné svého programu mluveného slova, bylo nadmíru jasné, že se neuchýlí do klidu domácího krbu a naopak vyrazí na cesty, jakmile to bude možné. Ten čas právě nastal a legendárního hudebníka a mimořádného rétora přivítáme 14. února 2023 v pražském Divadle Na Fidlovačce.

Vstupenky budou v prodeji od čtvrtka 3. listopadu na fource.cz a portálech GoOut a Ticketmaster. Už od 1. listopadu se ke vstupenkám dostanou registrovaní uživatelé programu Fource Friends.


Henry Rollins je legenda – a k této jinak nadužívané nálepce by mu klidně stačilo angažmá v ikonických Black Flag, kde stál v 80. letech za mikrofonem. Později byl jeho nezaměnitelný hlas ke slyšení v kapele Rollins Band – i poslední roky pak Henry Rollins tráví na cestách, ovšem už nikoliv s kapelou. Jeho turné mluveného slova jsou vyhlášená, pražská zastávka Good to See You Tour 2023 proběhne 14. února 2023 v Divadle Na Fidlovačce.

Na aktuálním turné se bude Henry Rollins věnovat událostem, které předcházely globální pandemii i podivnému dění během uplynulých let. S Rollinsem si můžete být jisti, že se vám dostane neotřelého pohledu, výjimečných příběhů a především zápalu, jímž je tento americký workoholik proslulý. Jeho vystoupení snoubí ostrý politický komentář s neuvěřitelnými osobními příběhy, to vše v nezaměnitelném podání suverénního vypravěče.

Vyjmenovat všechny aktivity Henryho Rollinse je nekončící úkol – média ho připodobňují tu k „zpovědníkovi, provokatéru, humoristovi“ (The Washington Post), jindy ho charakterizují jako „punkrockovou ikonu, básníka mluveného slova“ (Entertainment Weekly), aby se nakonec uchýlili k obligátnímu „renesančnímu člověku“ (TV Guide). Rollins nepolevil ani v pandemických měsících, a přestože nemohl jako dříve cestovat po světě (fanoušci znají z jeho vystoupení i zážitky ze Srí Lanky, Severní Koreji, Sibiře i Nepálu), dále pracoval jako herec, spisovatel či dabér. A teď ho budeme moci zažít znovu ve svém živlu – na pódiu.

Zjisti více