Hero image

Groundation (US)

12. 8. 13Lucerna Music Bar, Praha
Facebook event

Fource Entertainment ve spolupráci s Lucerna Music Barem a Jahmusic.net uvádí – Groundation (a speciální host TBA)

Letos v srpnu se rozezní rytmy a melodie roots reggae pražský Lucerna Music Bar! Slavná americká skupina Groundation patří společně s kapelou SOJA k základním pilířům současné zaoceánské roots reggae scény a jejich hudba je ovlivněna každodenním životem stejně jako rastafariánskou spiritualitou. V České republice vystoupí Groundation vůbec poprvé v rámci festivalového turné po Evropě v Lucerna Music Baru už 12. srpna.

„Jestli neznáš svoji minulost, nemůžeš znát ani svou budoucnost,“ toto tvrzení plně vystihuje hudbu Groundation. Mezinárodně uznávané uskupení Groundation si zakládá na tom, že silně čerpá z pravých reggae kořenů, a zároveň se stále snaží posunout tento žánr dál. V jejich hudbě se mísí prvky jazzu, funky a transcendentálního dubu. Jejich styl lze také označit za progresivní reggae.

Devítičlenná kapela Groundation je po celou dobu své patnáctileté kariéry velmi aktivní. Vydali již 7 studiových alb a zorganizovali 14 světových turné. Přesto všechno bude jejich letošní koncert historicky první zastávkou této formace v Praze.

Vstupenky k dostání v síti Ticketpro, na webových stránkách Lucerna Music Baru nebo přímo na kamenné pokladně v Lucerna Music Baru.

S timto koncertem nam pomaha GROWSHOP.cz – dekujeme!

Cena vstupenek: 395 Kč + poplatky

Zjisti více