Hero image

Fource Live: Favorite Obsession + Good Times Only

12. 6. 20Chapeau Rouge, Praha
Facebook event

Fource Live: série koncertů, které za sebou zanechají stopu.

Ať už jste poslední týdny strávili v izolaci úplné anebo částečné, určitě se shodneme na tom, že nám v atypických časech pomáhala přežít kultura, i když jsme ji třeba nemohli zažít naživo. Vyhlížíme časy, kdy se to změní.

Koncerty Fource Live představí vždy dva domácí interprety, kteří zahrají v komorním prostředí pražského klubu Chapeau Rouge. Vystoupení budou přístupná veřejnosti (vždy v souladu s aktuálním nařízením a za přísného dodržování hygienických standardů) a zejména z nich vznikne profesionální záznam, který bude brzy poté přístupný nejen těm, kteří nebudou moci přijít do klubu. Cílem koncertů je kromě vzniku reprezentativních videí zejména ukojení hladu po živých vystoupeních, jak ho pociťují nejen fanoušci, ale i sami hudebníci. Předprodej striktně limitovaného počtu vstupenek pro veřejnost bude spuštěn v následujících týdnech.

FAVORITE OBSESSION

Mostecká dreampopová kapela Favorite Obsession v čele s Karolínou Nodesovou se na české scéně pohybuje teprve od roku 2018. Hudba připomínající vintage nahrávky z 60. a 70. let je plná hutného reverbu a milostných zpovědí. Se singlem Save Me bodují v letošním ročníku Startéru Radia Wave, ve kterém se umístili v rámci posluchačského hlasování na vrcholu žebříčku.

GOOD TIMES ONLY

Milovníci pěkných chvil, kteří s hitem Letní třešně bejvaj nejsladší vyhráli Startér Radia Wave, aktuálně chystají svou debutovou desku. Indiepop přesahující do denního snění se svými texty vybízí býti soundtrackem pro každý teenagerský rozchod. Před rokem si střihli support před Gusem Dappertonem ve vyprodaném Rock Café.