Hero image

Dylan Moran (IR)

30. 9. 13Velý sál Lucerna, Praha
Facebook event

Máme skvělou zprávu pro fanoušky smíchu! Vynikající irský komik Dylan Moran (41), který svá tři nedávná květnová vystoupení v Praze vyprodal během minut, se do Prahy vrací znovu, 30. září. Vzhledem k zájmu o předešlá vystoupení zvolili pořadatelé Velký sál Lucerny. Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketpro od středy 26. června, 10.00.

Moran je českému publiku známý především z britského sitcomu Black Books jako nerudný Bernard Black. Skalní fanoušci mají seriál doma na DVD, které omílají stále dokola, nebo se společně baví na YouTube. Moranův humor je českému i slovenskému publiku opravdu blízký.

Moran je v současnosti na turné ve Spojených Státech, čeká ho nabité léto plné představení po festivalech v Irsku a Velké Británii. Koncem září na něj pravděpodobně narazíte v nějaké zašité pražské kavárně, jak si připravuje materiál ke svému vystoupení.

Nepropásněte Moranovo v pořadí čtvrté vystoupení v Praze ve Velkém sále Lucerny, 30. září! Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketpro od 26. června v několika cenových hladinách (590.-, 690.-, 790.-, 990.-).

UPOZORNĚNÍ: Tato show probíhá pouze v anglickém jazyce, tj. je NETLUMOČENÁ, BEZ TITULKŮ.

Zjisti více