Hero image

Dylan Moran (IR)

12. 5. 13Divadlo U Hasičů, Praha
Facebook event

Irský bavič, herec a scénarista Dylan Moran (41), českému publiku dobře známý z britské komediální televizní show Black Books, se vůbec poprvé představí na české půdě naživo v neděli, 12. května v pražském Divadle U Hasičů. Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketpro od 18.4., 12:00.

“Moran je mistr vtipu, jeho trefné narážky na hříčky života spojené s jeho nezaměnitelným vzezřením dohání mnohé k slzám – smíchu, samozřejmě. Pro nás je nesmírnou ctí představit Morana českému publiku. V bavičství a stand up komedii patří k absolutní špičce, například jen za seriál Black Books získal dvě ceny BAFTA,” vyjádřil se jeden ze zástupců pořádající agentury Fource Entertainment k premiérovému představení.

Moran pochází z Irska, léta však žije s rodinou v anglickém Edinburku. Témeř každý rok obráží zemi se svými bavičskými kousky. Mezi jeho nejpopulárnější tvorbu patří např. Like, Totally; Monster a What is it. Do České republiky zavítá představit svůj nejčerstvější komediální kousek: Yeah, Yeah, který se zaobírá širokým spektrem věčných témat: stárnutím, alkoholem, nezbednými dětmi, jídlem, leností, politikou, sexem – zkrátka tím, co Morana právě baví, nebo dohání k šílenství. “Diváci musí počítat s tím, že představení není tlumočené, jde tedy o představení vedené čistě v anglickém jazyce. Vstupenky na Moranovo minulé turné se vyprodaly přes noc, takže určitě doporučujeme zakoupit si je včas,” upozorňuje pořadatel.

Vstupenky na historicky první vystoupení Dylana Morana v České republice jsou k zakoupení v síti Ticketpro. Představení se koná v neděli, 12. května od 20:00 v pražském Divadle U Hasičů (Římská 45, Praha 2 – Náměstí Míru, stanice metra “A”). Otevřeno od 19:30.

Vstupenky: 495.- Kč + poplatky.

Zjisti více