Hero image

Disclosure (UK) s Kidnap Kid (UK)

14. 3. 14SaSaZu, Praha
Facebook event

Do Prahy zavítá vůbec poprvé v historii britská elektronicko-housová dvojka DISCLOSURE!!! Premiérová show vůdčích představitelů britského elektronického synthpopu se uskuteční 14. března 2014 v pražském klubu Sasazu (show byla přesunuta z původně plánovaného Roxy).

Disclosure je umělecké jméno dvou DJů a producentů a zároveň sourozenců Guye a Howarda Lawrencových. Pocházejí z anglického Surrey a v hledáčku mezinárodní hudební scény se ocitli už v roce 2010 svojí prvotinou Offline Dexterity. Mezi vizionáře a lídry elektra, garage, house a synthpopu je definitivně zařadily úspěchy singlů Tenderly/Flow, Latch, White Noise či kvalitní remixy různých autorských skladeb (třeba Running od Jessie Ware). Momentálně v éteru kralují singlem F for You. Debutové album Settle vyšlo letos na jaře a zaznamenalo velice pozitivní hodnocení kritiků: americký kultovní magazín Pitchfork dal albu dokonce 9.1 bodu s označením “Best New Music”.

V Praze se představí Disclosure úplně poprvé 14. března příštího roku: “Jsme z koncertu Disclosure naprosto nadšení – jejich popularita raketově stoupá. Moc se na jejich show těšíme a věříme, že tím mnoha fanouškům splníme jejich sen!” vyjádřil se ke koncertu jeden ze zástupců pořadatelské agentury Fource Entertainment.

Předskokanem Disclosure bude londýnský DJ a producent Kidnap Kid. Jeho debutový singl “Vehl” byl iTunes vyhlášen jako nejlepší elektronický počin roku 2012, zatím poslední singl s názvem “Stronger” vydal Matt Relton aka Kidnap Kid teprve 3. března. Kromě toho je také autorem oficiálních remixů pro Emeli Sandé nebo právě Disclosure, s nimiž je momentálně na evropském turné.

Tato show je již vyprodána.

Disclosure LIVE @ SaSaZu Prague, 14.3. 2014 Doors: 20.00 Show: 21.00 Základní vstupenka: 675.- Kč + poplatky Balkon: 890.- Kč + poplatky Hlavním mediálním partnerem této show je Expresradio.

Zjisti více