Hero image

Deaf Havana (UK)

23. 10. 14Chapeau Rouge, Praha
Facebook event

DEAF HAVANA ruší část tour včetně pražského koncertu
(for English version, please scroll down)

Praha, 16. září — S lítostí oznamujeme, že Britští indie rockeři Deaf Havana bohužel zrušili pevninskou část evropského turné – a to včetně pražské zastávky. Nevystoupí ani support kapela Blitz Kids. Držitelé vstupenek mohou vstupenky vrátit v místě pořízení.

Kapela k nenadálému kroku vydala následující prohlášení (překl. z originálu):

“Drazí,

Doufali jsme, že toto prohlášení nikdy nebudeme muset učinit, ale s velkou lítostí jsme nuceni zrušit naši nadcházející tour po kontinentální Evropě z finančních a plánovacích důvodů. Opravdu jsme se těšili, že vám opět zahrajeme, ale momentálně to opravdu nebude možné, přestože jsme zvažovali veškerá možná řešení. Budeme se snažit (tentokrát úspěšně) se do Evropy dostat příští rok. Budou i novinky o tour po domácí britské půdě, takže nemějte obavy! Nesmírně se omlouváme a přijde nám, že jsme každičkého z vás zklamali tím, že nejsme schopni naplánované koncerty odehrát, ale zákulisní rošády v týmu spolu s dalšími komplikacemi nám tohle znemožnily. Obrovské poděkování vám všem, kteří nás nadále podporujete. To kvůli vám jsme pořád kapelou.

S láskou a brzy na viděnou,

James, Matt, Chris, Tom, Max a Lee. X”

Držitelé vstupenek mají možnost vstupenku vrátit v prodejním místě, kde ji původně zakoupili. Bude jim navrácena plná částka.

Zjisti více