Hero image

Daniel Sloss (UK) s Kai Humpries (UK)

7. 11. 15Divadlo U Hasičů, Praha
Facebook event

Daniela Sloss, napůl člověk, napůl x-box a jeden z nejoceňovanějších komiků dneška, se představí se svou novou show Really…?! v pražském Divadle U Hasičů v sobotu 7. listopadu. Předprodej začne již tento pátek 7. srpna v síti TicketPro.

Daniel je jedním z nejuznávanějších komiků, kteří kdy vzešli z edinburského festivalu Fringe a i přesto, že je mu teprve 24 let, vyprodává svá vystoupení na celém světě. Za osm let své kariéry vystupoval před desítkami tisíc diváků a vždy trhal prodejní rekordy. Velmi úspěšně projel se svou show Ameriku, Spojené království a také Austrálii. Objevil se ve známých televizních pořadech jako „Sunday Night at the Palladium“, „John Bishop Show“ a „Conan O’Brien“, také vydal několik úspěšných DVD. Loňská evropská tour byla neméně úspěšná, většina Danielových vystoupení byla dlouho dopředu vyprodaná.

Letos se Daniel Sloss vrátí s show Really…?! do celkem šestnácti zemí a Česká republika nebude chybět. Podle zahraniční kritiky silnější a vtipnější než kdy předtím.

Spolu s Danielem vystoupí jako host i Kai Humpries.

POZOR: Vystoupení je pouze v anglickém jazyce!

“Genuinely funny!” (Time Out)
“Meteroric… Has them rolling in the aisles” ★★★★ (4 stars) (Scotsman)
“Nothing short of hysterical… A stunning show” (Sunday Express)
“Funny, intelligent and charming” ★★★★ (4 stars) (Edinburgh Evening News);
“A star in the making… Unstoppable!” (Telegraph)
“Brilliant” (Mail on Sunday)

Zjisti více