Hero image

Brother & Bones (UK)

24. 10. 15La Loca, Praha
Facebook event

Pětičlenná formace z Londýna, která ve svých písních mísí prvky klidného rocku zároveň se silným a zapamatovatelným hlasem zpěváka Richeho Thomase, se vůbec poprvé představí v Praze a to v hudebním klubu La Loca sídlícím u Karlova náměstí na adrese Odborů 4.

Kapela původem z Cornwallu se svým akusticky laděným alternativním rockem už stihla předskakovat hvězdám jako Ben Howard nebo Bastille. Tento podzim se vydají na své další, v pořadí již druhé, turné napříč Evropou a pražské publikum je tak bude mít možnost zhlédnout 24. října tohoto roku. Brother & Bones čeká našlapané lét a snad ještě našlapanější podzim. 28. srpna totiž spatří světlo světa jejich debutové album, které se natáčelo ve studiu East West v Los Angeles a obsahuje eklektické zvuky kmenového bubnování a drtivé melodie kytar. Hned po vydání CD kapela vyjíždí na dvouměsíční turné s názvem „Omaha Tour“, kde bude svou novou desku představovat. Není divu, že se tohoto okamžiku fanoušci po pětiletém čekání nemohou dočkat.

Prvních 50 vstupenek je k zakoupení za exkluzivní cenu 150 Kč, zbylé lístky bude možno zakoupit za běžnou částku 200 Kč.

Zjisti více