Hero image

Bloody Beetroots (IT)

8. 9. 11Lucerna Music Bar, Praha

Velmi populární a žádané elektronické a taneční duo z Itálie zvané The Bloody Beetroots vystoupí na koncertě v pražském Lucerna Music Baru 8. září 2011.

V kapele jsou producent Sir Bob Cornelius Rifo, působící jako DJ, a Tommy Tea (Isaac), který doprovází show audiovizuálními efekty. Naživo s kapelou vystupuje ještě bubeník jménem Battle, přičemž jejich živá show s titulem The Bloody Beetroots Death Crew 77 má být “živoucím vyjádřením hudby Bloody Beetroots.”

Hudba “krvavých řep” je extravagantním a odvážným mixem rebelující indie-elektroniky. Tato kapela také pracovala s mnoha známými umělci, hudebníky a filmaři. Jejich poslední takováto umělecká spolupráce proběhla při tvorbě klipu Romborama s animátorem Bennetem Pimpinellou. Bloody Beetroots vytvořili také remixy písní např. Chemical Brothers, Wu Tang Clanu, Metallicy, Britney Spears, Goose a mnoha dalších.

Po skončení koncertu bude taneční megapárty pokračovat v nedávno otevřeném YES CLUBu, Škrétova 1 (Palác Demínka). Show začne od 1:00, pro držitele vstupenky z koncertu The Bloody Beetroots bude vstup zdarma, pro ostatní 80.- Kč. Těšit se můžete na noc plnou electra od zkušených rezidentních DJs, kvalitní zvukový aparát Funktion One, 3D mapping a speciální koktejly s barmanskou show!

The Bloody Beetrots afterparty většinou navštěvují, takže je možné že je tam potkáte a třeba s nimi dáte drink! ☺ Vstupenky lze zakoupit ve všech pobočkách společnosti Ticketpro, a take přímo v Lucerna Music Baru.

Přijďte se nechat přenést do jiných sfér s The Bloody Beetroots do Lucerna Music Baru ve čtvrtek, 8. září!

Zjisti více