Hero image

Big Sean (US) s Mike Trafik

14. 6. 15Lucerna Music Bar, Praha
Facebook event

Koncertní série Excelent Jukebox se opět může pyšnit zajímavým přírůstkem. Americký rapper Big Sean se totiž v rámci této série představí v pražském Lucerna Music Baru 14.6.2015. Vstupenky jsou k dostání v sítích GoOut.cz a Ticketpro od pátku 13. března.

Big Sean je ve světě rapu pojem – kluk z Detroitu, který neváhal jet před budovu rádia, kde dělal rozhovor Kanye West, aby mu vnutil své demo, který to dotáhl na celosvětově uznávaného rappera, který má na kontě tři alba a několik nominací a výher v prestižních anketách – Grammy, MTV, BET, Billboard. Právě jeho neodbytnost Westa zaujala a nakonec Big Seana zrekrutoval pro svůj label GOOD Music. Big Sean navíc přiváží i novou desku s názvem Dark Sky Paradise, která vyšla 24. února 2015. Okamžitě po vydání se deska vyšplhala na vrchol žebříčku časopisu Billboard, a není se čemu divit. Stačí zmínit jména jako Kanye West, Drake, Ty Dolla Sign, DJ Mustard, Ariana Grande nebo Travi$ Scott – ti všichni se na desce podíleli a pracovali. Rozhodně je tedy na co se těšit, protože koncerty Big Seana jsou proslavené přívalem energie.

Lucerna Music Bar se tedy bude otřásat v základech – už 14.6. Vstupenky jsou k dostání v sítích GoOut a Ticketpro za 520 Kč plus poplatky.

Zjisti více