Hero image

Bastille (UK) s Grizfolk (US)

18. 3. 14SaSaZu, Praha
Facebook event

Britská indie-rocková čtveřice BASTILLE se vydává v rámci svého turné také na cestu kontinentální Evropou a zavítá při něm také vůbec poprvé do Prahy! Bastille se představí 18. března v klubu Sasazu. Tato show je vyprodána.

 

Zpěvák a leader čtyřčlenné kapely BASTILLE Dan Smith se narodil 14. července, čili ve stejný den, kdy se ve Francii (ovšem v roce 1789) uskutečnila bitva o dobytí pevnosti Bastily. Jeho původně sólový projekt vznikl v roce 2010, postupně se k němu však přidali další tři kamarádi a začalo se pracovat na singlech i EP. Debutové album Bastille, BAD BLOOD, vyšlo letos a okamžitě oslovilo britské i evropské kritiky a především fanoušky, a následné první turné Bastille se okamžitě vyprodalo. Jejich hitovku Pompeii můžeme znát i z českého éteru, další skladby jako Bad Blood nebo Things We Lost se určitě brzy do českých hitparád přidají.

“Jejich indie-rockové melodie protnuté troškou elektronické hudby připomínají náš nedávný koncert amerických Imagine Dragons – jsou zase trochu jiní, místy temnější, místy uvolněnější, ale minimálně stejně tak sympatičtí! Na Bastille se moc těšíme a věříme, že českému publiku učarují,” řekl zástupce pořadatelské agentury Fource Entertainment.

Přijďte se podívat na úplně první koncert BASTILLE v České republice už 18. března v klubu Sasazu. Tato show je vyprodána.

Hlavním mediálním partnerem této akce je Evropa 2.

Zjisti více