Hero image

Anson Seabra (US) + Jonah Kagen (US)

30. 4. 23Chapeau Rouge, Praha
Facebook event

Koncert je vyprodaná, v prodeji pouze Meet and Greet vstupenky.

Po úspěšném evropském turné s Deanem Lewisem se Anson Seabra vrací do Prahy. Minule hrál před vyprodaným Roxy, tentokrát se americký zpěvák a skladatel fanouškům představí v intimní atmosféře klubu Chapeau Rouge. Už 30. dubna tak v hlavním městě znovu zazní křehké hity s desítkami milionů streamů jako Welcome to Wonderland nebo Broken.

Pochází z Kansasu, hudební kariéra ho ale zavedla do Los Angeles. V roce 2018 Anson Seabra zabodoval dojemnou skladbou Walked Through Hell, kterou představil i v proslulé talk show Ellen DeGeneres. Raketový úspěch skladby překvapil i samotného autora, který se rozhodl odejít z práce a věnovat naplno hudební kariéře.

Svůj debut Songs I Wrote in My Bedroom vydal v roce 2020. Na první turné vyjel o dva roky později, kromě starších písní na něm představil i své druhé album Feeling for My Life. Díky desce se mu podařilo na Spotify překročit imponující metu miliardy přehrání. Anson Seabra ale rozhodně nezpomaluje, jeho poslední song Peter Pan Was Right překročil hranici milionu streamů za jediný den. Letos na jaře tak budeme mít poslední šanci vidět tuhle stále zářivější hvězdu v malém klubu.

Zjisti více