Hero image

All Time Low (US) s Blitz Kids (UK)

26. 2. 14Roxy, Praha
Facebook event

Popoví-punkeři z USA All Time Low se více než po roce vrací opět do Prahy! Loňské vyprodané představení v Paláci Akropolis mělo takový úspěch, že si kapela i fanoušci řekli o další nálož. Koncert kapely All Time Low se koná 26. února v klubu Roxy.

Kluci již na loňském koncertě slíbili fanouškům brzký návrat a své sliby rozhodně plní. Kapela se sem zastaví v rámci svého turné A Love Like War: European Tour. Stejnojmenný singl snad už všichni známe a je předzvěstí toho, že koncert bude stát za to.

Formace All Time Low vznikla již v roce 2003, kdy všichni členové byli ještě školou povinní a hudbu brali jako dobrý způsob na zabití nudy. Tenkrát si zkoušeli hrát hity svých oblíbenců Blink-182 nebo Green Day. Až v maturitním ročníků začali brát hrání opravdu vážně. To bylo v roce 2006, kdy se rozhodli podepsat smlouvu s labelem Hopeless Record. U něj jsou až na malou přestávku dodnes.

Jako předskokan vystoupí alternativně rocková formace Blitz Kids z britského hrabství Cheshire. Čtveřice mladých rockerů nedávno vydala druhé album “The Good Youth” pod hlavičkou Red Bull Records.

Vstupenky v síti Ticketpro od 28.11.!

Cena vstupenek: 570.- + poplatky

Zjisti více