Hero image

Ady Suleiman (UK)

2. 4. 19Chapeau Rouge, Praha
Facebook event
AKTUÁLNÍ INFO
Ady Suleiman v Praze 2. dubna bohužel nevystoupí. Moc nás to mrzí. Aktuálně hledáme náhradní termín koncertu a pevně doufáme, že pro vás budeme mít novinky brzy. Peníze za zakoupené vstupenky vám budou vráceny v místě nákupu. Díky za pochopení.

Na loňské debutové album Adyho Suleimana Memories se čekalo opravdu dlouho. Možná až příliš dlouho na umělce, kterému byla věštěna velká budoucnost už v roce 2013. Od té doby si Adyho všimli Chance the Rapper nebo Michael Kiwanuka. Společně koncertoval se zpěvačkou Laurou Mvulou a na skladbě What’s the Score mu hostuje i Joey BadA$$.

Tvorbu Adyho Suleimana tvoří letité ohledávání všech hudebních zákoutí i neutichající potřeba proměňovat životní zážitky ve skladby stojící na chytlavé melodii vybrnkávané na kytaru. V roce 2017 opustil velký label, aby loni svépomocí konečně vydal debutové album Memories, které se rozpíná mezi R&B, jazzem, neo-soulem a funkem. K jeho vzniku dodává: „Některým na tom nesejde, pro mě je ale důležité, aby album drželo pohromadě, když vznikalo tolik let.

Zjisti více