Hero image

Active Child (US)

17. 10. 13Chapeau Rouge, Praha
Facebook event

DŮLEŽITÉ: Show je právě v procesu přesunutí na jiné datum, neboť celé turné se posouvá. Jakmile se dozvíme nové datum, informujeme vás. Vstupenky jsou nadále platné.

Americký DJ Pat Grossi vystupující pod uměleckým jménem ACTIVE CHILD vystoupí v České republice vůbec poprvé 17. října v pražském klubu Chapeau Rouge. Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketpro.

“Tvorba Active Child je příjemný, inovativní mix elektronické hudby, dreampopu a new wave. Moc se těšíme, že v Praze představí svoji hudbu, která je opravdu nadčasová a skvěle se poslouchá!” řekl jeden ze zástupců pořádající agentury Fource Entertainment. Active Child se těší velkému vzrůstu popularity – zajímá se o něj mnoho hudebních kritiků, vystoupil jako předskokan francouzské elektronicko-popové kapely M83 nebo také oblíbeného britského zpěváka Jamese Blakea, a nedávno vytvořil velmi úspěšnou cover-verzi skladby Hanging on od britské populární zpěvačky Ellie Goulding.

23. srpna vydává Active Child své debutové album You are all I see, které je dle jeho vlastních slov jakýmsi mostem pro spojení jeho samého s posluchači – zpívá o sobě a o nich, o radostných i nevydařených znovuobjevených láskách, bojích s monogamií, s identitou. Zvuk alba, kromě toho, že je temnější, než DJ zamýšlel, je citelně ovlivněn zvukem osmdesátých let, ať už drsnějšími rytmy či hiphopem a r’n’b.

Nepropásněte první koncert Active Child v České republice a pořiďte si vstupenky již teď – k dostání jsou v síti Ticketpro. Active Child, 17. října v pražském klubu Chapeau Rouge.

Zjisti více