Na koncert Aldous Harding si budeme muset počkat – management novozélandské hudebnice se s ohledem na stále složitou situaci napříč Evropou rozhodl přesunout její turné. Novým termínem koncertu v Paláci Akropolis je 4. duben 2023.

Pokud vám nové datum nevyhovuje, můžete v místě nákupu požádat do 17. dubna 2022 o plnou refundaci. Vstupenky jsou v prodeji, lístky na původní termín zůstávají v platnosti.

Aldous Harding je v mnoha ohledech mimořádný úkaz. Když vystupuje, nejde jenom o její zpěv, samotná její přítomnost na pódiu je neopakovatelně intenzivní – ať už se bavíme o vokálním podání anebo o tom, jak gestikuluje a pohybuje se po jevišti.

Svůj eponymní debut vydala Aldous Harding v roce 2014 a svým osobitým přístupem k nezávislému folku na sebe okamžitě strhla pozornost. Její další deska Party z roku 2017 už vyšla pod hlavičkou věhlasného labelu 4AD. Díky její dramatičnosti si vysloužila nejedno přirovnání k jedinečné Kate Bush. O produkci se postaral John Parish (PJ Harvey, Jenny Hval), spolu nahráli i další desku Designer (2019), kterou vyzdvihla vlivná média od Rolling Stonu po Pitchfork. Aktuálně Harding a Parish pracují na další desce, první singl Old Peel je už k poslechu.