Hero image

Will & The People (UK) s emotionally spoonfed (CZ)

28. 9. 22Cross Club, Praha
Facebook event

AKTUÁLNÍ INFORMACE: NOVÉ DATUM

Koncert Will & The People se bohužel přesouvá, v Praze tuhle britskou kapelu přivítáme až 28. září 2022. „Na světě není nic, na co bychom se těšili tolik, jako být konečně s vámi v narvaném sále, kde budeme dělat to, co máme nejraději – tedy skákat jako malí, s drinkem v jedné ruce, a někým, koho jsme právě potkali, v té druhé,“ vzkazuje fanouškům kapela.

Koncert se odehraje v rámci bezplatné série UpTone, rezervace vytvořené pro březnový termín ale neplatí. Pokud chcete přijít na koncert v září, není nic jednoduššího, než si znovu rezervaci obnovit na stránce fource.cz.

Na to, jak divoký život členové skupiny Will & the People žijí, je hudba téhle neotřelé partičky až překvapivě jemná. Svou tvorbu sami popisují jako hybrid tvořený mixem rocku, reggae a hip-hopu s texty inspirovanými drzými spisovateli jako Denisem Johnsonem nebo Raymondem Carverem. Punková parta z Brightonu razící DIY přístup se dala dohromady v roce 2010 a za desetiletou existenci stihla procestovat skrz naskrz Evropu a díky své přísné morálce a melancholicky optimistickým melodiím získala zástupy věrných fanoušků v ostrovních pubech i holandských a italských kavárnách. Před tím, než se tahle ambiciózní čtveřice vydá na své vysněné halové turné, čeká je první turné po klubech s chystanou další deskou, které nemine ani Prahu.

Projekt UpTone je realizován s finanční podporou hl. m. Prahy.

Zjisti více