Hero image

Wicca Phase Springs Eternal + Care Charmer

19. 1. 24Bike Jesus, Praha
Facebook event

Vstupte do temného portálu: alternativní rapper Wicca Phase Springs Eternal se vrací

Enigmatický rapper Wicca Phase Springs Eternal se s novou eponymní deskou znovu narodil a vrátil ke svým alternativním kořenům i prostoru mezi obskurní fantazií a realitou. Konceptuální nahrávku mezi cloudovým rapem a kytarovou indie scénou věnoval vlastním iniciačním tématům: černým kočkám, temným portálům i mysteriózním kultům. WPSE byl napříč svou kariérou známý pro zajímavé kolaborace: v rámci kolektivu GothBoiClique odjel tour s Lil Peepem, dříve hrál v indie kapele Tigers Jaws, teď představuje album s jedinou hostkou – temnou Zolou Jesus.

Po úspěšném koncertě na festivalu Creepy Teepee (2017) i nezapomenutelné show v Chapeau Rouge (2019) tentokrát přivítáme WPSE 19. ledna 2024 v klubu Bike Jesus. Spolu s ním přijede Care Charmer, kterou aktuálně najdete i v koncertní sestavě hardcorových hvězd Turnstile. Vstupenky v ceně 395 korun budou v prodeji od 25. srpna na webu Fource a v sítích GoOut a Ticketmaster. 

Svůj debut vydal Wicca Phase Springs Eternal v roce 2012 a od té doby balancuje mezi soundcloudovým emo rapem a alternativní scénou. Společný track má s Lil Peepem, producentem Clams Casino i hardcorovou formací Pillars of Ivory. Adama Mcllweeho aka WPSE zařadil hudební magazín Billboard mezi umělce, kterým bude patřit rok 2019. V té době se jeho kolektiv GothBoiClique, do kterého patří i rappeři Lil Tracy nebo Cold Hart, šířil internetem jako lavina.

Na nové desce se ohlíží za hudební stopou, kterou zanechal: Je rozdíl mezi tím fanoušky novým přístupem překvapit a zaslepit. Hudebně jsem schopný úplně všeho, chci, aby věci nepřestávaly být zajímavé, prozradil letos magazínu The Line of Best Fit.

Zjisti více