Hero image

Welcome to Night Vale (US)

5. 2. 19Divadlo U Hasičů, Praha
Facebook event

» ČASOVÝ HARMONOGRAM 19:00 otevíráme | 20:00 Welcome to Night Vale

Welcome to Night Vale, jeden z nejstahovanějších podcastů na světě, se chystá na další světovou tour, v rámci které se vrátí i do Prahy. Divadlo U Hasičů se znovu může těšit na novou nevyzpytatelnou inscenaci, jenž bude stejně napínavá jako předešlá, o které The New York Times napsaly, že je tak pozoruhodná, jako kdyby si ji na lokální rádiovou stanici odskočil napsat David Lynch nebo Stephen King.


Nové představení Welcome to Night Vale 2018 / 2019 World Tour nás znovu přivede do surreálné pouště a města Night Vale, kde se odehraje další zbrusu nový napínavý příběh přístupný jak zarytým fanouškům, tak i novým posluchačům. Aktuální hra představí rozmanité drama formou komunikativní rádiové show, která bude pokračovat v tradici Night Vale a zapojovat do příběhu i diváky.

S tour se můžeme těšit tradičně na herce Cecila Baldwina představujícího Cecila – hlas Night Vale, Symphony Sanders jako Tamiku Flynn a Meg Bashwiner jako Deb i Emcee. Během show se také dočkáme hudby od Disparition a speciálního záhadného hudebního hosta The Weather.