Hero image

Abstract (US) + Ollie (CA)

30. 1. 19Cross Club, Praha
Facebook event

» ČASOVÝ HARMONOGRAM 19:00 otevíráme | 20:00 Ollie | 21:00 Abstract

Do Prahy přijede dvojice amerických rapperů Abstract a Ollie. Jejich koncerty proběhnou pod hlavičkou série UpTONE organizované společně s Cross Clubem. Díky naší vzájemné spolupráci můžeme pražskému publiku představit neoposlouchané umělce na akcích s volným vstupným.

Abstract je známý zejména díky své nesmírné hudební barevnosti a nadšením hrát povznášející hudbu. Jeho hlavním cílem je své posluchače motivovat. Prorazit se mu podařilo remixem skladby Neverland, která má dnes na YouTube přes 80 milionů zhlédnutí. Na něj navázal úspěšným albem Something to Write Home About. Mimo to vede kolektiv pěti muzikantů říkající si A Team Worldwide. Praze představí konceptuální album Super Human, které vyšlo v říjnu.

Ollie začal rapovat poté, co spolu se svým bratrem prožil autonehodu. Skládání hudby ve svém pokoji pro něj bylo tím nejefektivnějším způsobem terapie. Písně sdílel na internetu a rychle si vytvořil pevnou fanouškovskou základnu, která oceňovala jeho schopnost kombinovat hip hop s popem a r&b. Stejně tak zaujal koncerty, které doplňuje živými nástroji.

Zjisti více