„Je nám to nesmírně líto, ale naše letošní evropské turné se bohužel neodehraje.“ Z tábora The Neighbourhood nepřichází v poslední době dobré zprávy. Pandemie zasáhla do fungování kapely a američtí hitmakeři teď přistoupili ke zrušení celého evropského turné, na které jsme se tak těšili. Koncert plánovaný na 9. října 2022 do Fora Karlín se tak neuskuteční. Vstupenky budou všem automaticky refundovány v místě nákupu. Moc vám děkujeme za podporu a pochopení.

The Neighbourhood pokračují:  „Všem fanouškům jsme neskutečně zavázáni. Víme, že jste na nás čekali poslední tři roky. Pro naše vlastní zdraví a dobrý psychický stav si musíme vzít čas jen sami pro sebe. To znamená, že neodehrajeme plánované koncerty. Máme ty nejlepší fanoušky na světě a samotné nás mrzí, že vás musíme zklamat. Vašeho pochopení i podpory si nesmírně vážíme, jsou pro nás v těchto dnes vším.“

Americká alternativní pop-rocková skupina The Neighbourhood se vrací do Prahy po letošním beznadějně vyprodaném koncertě. Hudební dráhu odstartovali NBHD v roce 2011 a do povědomí se dostali debutovou deskou „I Love You.“ a dvakrát platinovým singlem „Sweater Weather“. Za osm let existence nepřestali udávat trendy.