Hero image

The Hunna (UK)

30. 4. 21Rock Café, Praha
Facebook event

AKTUÁLNÍ INFORMACE: ZRUŠENO

Britská skupina The Hunna ruší plánovaný pražský koncert. Ten se měl uskutečnit v klubu Rock Café 30. dubna 2021. Vstupné bude všem v plné výši vráceno v místě nákupu. Je nám moc líto, že u nás tuhle skupinu znovu nepřivítáme, doufáme, že až se situace zlepší, tak se jich v Praze nakonec dočkáme. 

Poslední rok byl neskutečný, vydali jsme nové album, ale nemohli se setkávat s fanoušky. Dalo nám hodně práce znovu naplánovat tour a dělali jsme vše pro to, abychom zachovali všechna již dříve oznámené města, bohužel některé zastávky jsme z logistických důvodů a dostupnosti klubů museli vyškrtnout úplně. Prozatím děkujeme za pochopení a trpělivost a než se znovu uvidíme, tak na sebe dávajte pozor,“ vzkazují členové The Hunna.

Neurvalou skupinu The Hunna tvoří parta tří hudebníků z Watfordu, která si žije svůj sen rockových hvězd. Sen plný tetování i nekonečného koncertování po stále větších ikonických koncertních sálech po celém světě. Konec roku 2020 bude patřit právě jim, na říjen je totiž naplánované vydání třetího alba s výstižným názvem I’d Rather Die Than Let You In. Na nahrávce spolupracovnici s Travisem Bakerem i producentem Johnem Feldmannem (Fever 333, Twenty One Pilots). O albu zpěvák Ryan Potter prozradil, že je o hledání té správné osoby, se kterou je všechen chaos v současném světě snesitelnější.

Zjisti více