AKTUÁLNĚ: ZRUŠENO

The Districts se nakonec rozhodli zrušit plánované turné, vstupné bude všem majitelům lístků refundováno v plné výši. S kapelou jsme nadále v kontaktu a těšíme se, že je přivítáme, až znovu vyrazí na cesty, třeba s novou hudbou.

„Název alba You Know I‘m Not Going Anywhere je tak trochu slib, který se nedá splnit,“ říká frontman skupiny The Districts Rob Grote o jejich aktuální desce. „Jako když toužíte po lásce, která nikdy neskončí, jako když toužíte utéct každodennosti, ale přitom být poblíž někomu tady a teď.“ Emocionální indierockeři z Pensylvánie přijedou do Prahy se svým čtvrtým albem 15. února 2022.

„Ve světě neustálých změn se snažíme zůstat sami sebou. Chceme si zachovat alespoň nějakou jistotu, a proto se nikam neženem,“ dodává Grote. Poté, co The Districts odjeli téměř dvě stě koncertů k předešlé dece, si dopřáli pauzu a do studia se vrátili s plánem ohlédnout se za každou svou dřívější deskou a vzít z ní to nejtypičtější pro The Districts. Výsledkem je spletitá a dobrodružná nahrávka. „Musel jsem si projít procesem uvědomění si toho, jakým hudebníkem chci být a odprosit se od očekávání lidí. Deska You Know I‘m Not Going Anywhere shrnuje vše, čím naše kapela je,“ prozradil Grote.