Hero image

Rae Sremmurd (US)

27. 11. 15Lucerna Music Bar, Praha
Facebook event

Zavedená koncertní série Excelent Jukebox, přivážející talenty světové hudební scény si může udělat další pomyslný zářez na pažbě. Stále populárnější hvězdy současné hiphopové scény – duo Rae Sremmurd – se představí v rámci série 27.11.2015 v Lucerna Music Baru v Praze.

Když posloucháte duo Rae Sremmurd nejde se ubránit pocitu, jako by spolu jeho členové, Slim Jxmmi a Swae Lee, dělali hudbu od narození. A nebude to jen pocit. Tyhle vycházející hvězdy jsou opravdu rodní bratři, pocházející z rodiště krále rocknrollu Elvise Presleyho, města Tupelo ve státě Mississippi. Jejich debutový hit “No Flex Zone” vydaný v roce 2014 na labelu Ear Drummer, který vede superproducent Mike WiLL Made (spolupracující třeba s Rihannou, Jay Z, Kanye Westem nebo Juicy J) zvedl ohromnou vlnu zájmu o bratrskou dvojici a zajistil jim spolupráci např. s Nicky Minaj, která spolupracovala i na prvním singlu z jejich dlouho očekáváné první desky “SremmLife” – “Throw Some Mo”, který se okamžitě stal hitem jak na internetu tak v urban komunitě. To ale Rae Sremmurd nečekali co se strhne po jejich druhém singlu „No Type“, ze kterého se přes noc stal neočekávaný hit.

Rae Sremmurd přivezou svojí energií nabitou show do Prahy poprvé. Vystoupí v rámci koncertní série Excelent Jukebox v Lucerna Music Baru 27.11.2015 od 18:00. Vstupenky jsou k dostání v sítích GoOut.cz a Ticketpro od 7.5. a to za 440Kč plus poplatky.

Zjisti více