Máme pro vás dobrou a špatnou zprávu. Pražský koncert Palace plánovaný na 22. února do Café V lese se bohužel kvůli zhoršující se situaci s omikronem přesouvá na 10. září 2022. Dobrou zprávou je, že z vyprodaného Café V lese má akce namířeno do prostornějšího Rock Café, kde se spolu s Palace představí i již ohlášený support Chartreuse. Všechny zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, nové (440 Kč) jdou právě do prodeje. Pokud by někomu nový termín akce nevyhovoval, je možné v místě nákupu do 21. března 2022 požádat o refundaci.

Londýnská indierocková čtveřice Palace se vrací na scénu a chystá vydání své třetí dlouhohrající nahrávky, kterou představí na svém doposud největším evropském a americkém turné. První ochutnávka v podobě skladby Gravity je omamná, emocionální skladba a Palace by se klidně vsadili, že právě tenhle song dostane fanoušky na koncertě do největšího varu.

Kapela navazuje na své album Life After (2019) s jasným poselstvím: nikdy se nevzdat naděje, i když se člověk vyrovnává se složitou ztrátou. Na tomto albu se nachází také dosud nejúspěšnější skladba kapely Heaven Up There, která nadále definuje zvuk kapely i na chystané nahrávce. Stejně tak reflektují britskou scénu v čele s projekty jako Foals nebo Yellow Days. Vystupovali také na slavných festivalech jako Mad Cool, Latitude nebo Glastonbury. Společnou tour také odjeli s neurvalým hudebníkem Jamiem T.