Hero image

Nick Cave and The Bad Seeds (AU)

17. 5. 21O2 arena, Praha
Facebook event

AKTUÁLNÍ INFORMACE: ZRUŠENO

Všem fanouškům, mezi které se samozřejmě taky počítáme, s lítostí oznamujeme, že se Nick Cave & The Bad Seeds rozhodli zrušit evropské turné. Neodehraje se tak ani pražský koncert, který byl naplánován na 17. května 2021 do O2 areny.

Příčinou je stále nejistá situace spojená s covid-19. „Kvůli komplexnosti a rozsahu turné jsme se museli uchýlit k tomuto rozhodnutí, protože navzdory tvrdé práci všech, kteří se na tom podíleli, nebylo možné zaručit, že se koncerty budou moci odehrát,“ vzkazuje Nick Cave.

Spolu s kapelou zároveň upozorňuje, že se nevzdávají koncertních plánů pro roky 2021 a 2022 a prosí všechny držitele vstupenek, kteří by byli rádi těmi prvními, kdo se dozví o čerstvých plánech, aby se zaregistrovali na tomto odkazu. http://eepurl.com/hjDB2j

Cena vstupenky bude všem držitelům automaticky refundována, pokud jste lístky zakoupili fyzicky na prodejním místě jednoho z prodejců, obraťte se na původní prodejní místo. V případě nutnosti, prosíme, adresujte své dotazy na vašeho prodejce vstupenek, tedy Ticketmaster (https://help.ticketmaster.cz/hc/cs/requests/new) anebo Ticketportal (help@ticketportal.cz).

Po rozpadu skupiny Birthday Party v roce 1983 založil Nick Cave novou kapelu The Bad Seeds, která dostala jméno podle prvního stejnojmenného EP. Po jejím boku se Cave stal jedním z nejoriginálnějších a nejuznávanějších umělců alternativní rockové a postpunkové scény nejen osmdesátých let. Cave zpívá písně, ve kterých z mnoha perspektiv zkoumá to nejtemnější v nás. Brutální upřímnost a schopnost vytvořit až fyzicky rezonující dramatické skladby Cavea odlišují od jeho vrstevníků. Kapelou The Bad Seeds prošlo za téměř čtyřicetiletou historii nespočet hudebníků. Vždy věrně stáli vedle svého lídra a jinak tomu není ani dnes, kdy společně vydali v pořadí sedmnáctou desku, o které se mluví jako o jednom z vrcholů jejich kariéry.

Zjisti více