Hero image

Myles Smith + Calum Bowie

26. 5. 24Rock Café, Praha
Facebook event

Oficiálním partnerem pro přeprodej vstupenek je Ticketswap.

Česká koncertní premiéra Mylese Smithe se pro mimořádný zájem nakonec odehraje v klubu Rock Café! Děkujeme všem, kdo jste si pořídili vstupenky do Café V lese – ty samozřejmě zůstávají v platnosti. Prodej (490 korun) do Rock Café pokračuje. Spolu s Mylesem se na vás moc těšíme.

Pochopit vlastní emoce: písničkářský objev z TikToku Myles Smith poprvé v Praze

„Why’d you get me so high, to leave me so low?“ ptá se britský objev Myles Smith ve své virální skladbě Solo. Emocionální píseň se díky své popularitě na TikToku dostala k milionům lidí. Osobní texty o vlastní zranitelnosti, nezaměnitelný hlas a akustická kytara – Smith nepotřebuje nic než tohle, aby strhnul plný klub. 

Po vyprodaném americkém turné se teď vrací do Evropy a vůbec poprvé přijede také do Prahy. V klubu Café V lese Myles Smith vystoupí už 26. května 2024. Vstupenky v ceně 440 korun budou v prodeji od 1. března na fource.cz a v sítích GoOut a Ticketmaster. O dva dny dříve k nim bude mít přístup členstvo Fource Friends. Stačí se registrovat na webu fource.cz.

Poprvé vzal kytaru do ruky ve svých devíti letech a od té doby se jí nepustil. Nejčastěji se inspiroval u folkových a popových muzikantů, později našel zalíbení v americaně. Na TikToku jej sleduje téměř milion fans a on se jim odvděčuje pravidelnými streamy ze svého domova. 

Jeho cover verze Sweater Weather amerických The Neighbourhood se stala tak populární, že ji následně vydal a ona jenom na Spotify nasbírala téměř dvacet milionů streamů. Do Prahy veze právě vydané EP River: „River je o cestě k pochopení mých vlastních emocí,” prozrazuje Smith o titulní skladbě, kterou už jeho fanouškovtvo na TikToku dávno zná a zpívá s ním na koncertech.

Zjisti více