Hero image

My Kind of Santa + Rest a Matys + We Are Domi + The Silver Spoons

7. 12. 22Roxy, Praha
Facebook event

18:30 otevíráme • 19:30 We Are Domi • 20:20 The Silver Spoons • 21:20 Matys • 21:50 Rest

Už se těšíte, co najdete pod stromečkem, a s kým strávíte letošní svátky? Proč při tom neudělat radost i někomu dalšímu? Ve spolupráci s Organizací pro pomoc uprchlíkům (OPU) vám přinášíme charitativní koncert, na kterém v klubu Roxy vstoupí Rest a Martin Matys, We Are Domi a The Silver Spoons.
Od svých prvních singlů jako Balkonovka si Rest během deseti let na scéně vytvořil unikátní pozici mezi předními českými rappery. Na stagi ho doprovodí jeho kolega z labelu Ty Nikdy Martin Matys. Line-up večera doplní i česko-norské uskupení We Are Domi v čele s Dominikou Haškovou, kteří letos reprezentovali Českou republiku na Eurovizi, a indierocková kapela The Silver Spoons. Ta po sérii úspěšných singlů letos vydala svůj očekávaný debut Come and Get It.

Jak to funguje? Vstup na koncert je bezplatný, návštěvníky ale prosíme, aby přinesli hračku, kterou následně předáme do dětského domova Kralupy nad Vltavou a k dětem uprchlíků v Česku. Na webu GoOut si rezervujete svou vstupenku za nula korun a při tom vyberete, zda se chystáte přinést hračku pro holku nebo kluka, a v jaké věkové kategorii. Výběr a nákup hračky je pak na vás – budeme se těšit, čím nás při vstupu do Roxy překvapíte. Hračku nedávejte do dárkového papíru, ať ji můžeme předat tomu, komu udělá největší radost. Doporučená minimální cena dárku je 300 korun, ale fantazii ani rozpočtu se meze nekladou.

Koncert organizují Fource Entertainment a klub Roxy.

Zjisti více