AKTUÁLNÍ INFORMACE: NOVÉ DATUM

Přestože koncerty u nás se znovu rozjíždí, plánovat mezinárodní turné je stále takřka nemožné. A proto přinášíme tuto zprávu od Metronomy: „Naše rozhodnutí určitě nikoho nepřekvapí, i když to pro nás bylo nesmírně složité a citlivé, rozhodli jsme se ještě jednou přesunout naše turné na další rok. Jedině tak si můžeme dopřát co možná nejlepší a nejbezpečnější vystoupení.

Zatím se držte, ani nevíte, jak moc se těšíme, až se s vámi zase potkáme.“ Pokud by někomu datum nevyhovovalo, je možné vstupenky v místě nákupu vrátit do 31. srpna letošního roku. Vážíme si vaší trpělivosti a děkujeme.

Metronomy, the Joe Mount-fronted electronic indie pop group, just released their sixth album Metronomy Forever inspired by time keeping tool metronome. Metronomy have been on music scene for 20 years and their new record toes the line between maturity and playfulness. “The metronome reference was but a musical in-joke before: now it contains more meaning. The steady tick-tocking of the pendulum represents continuation, stability, endlessness. It understands that while we all ultimately return to the goo from whence we came, time marches on furiously, like a bull aiming for a matador.