Tenhle Marathon bude zadarmo – a amsterdamská kapela nám ukáže, jak čelit neurózám pomocí kytar
Odkojila je amsterdamská undergroundová scéna, zocelilo nedávné turné se Sprints, díky kterému jsme je viděli i v Praze. Teď se Marathon vrací stvrdit sílu svých postpunkových riffů, shoegazové atmosféričnosti a textů, které výstižně zachycují neurózy 21. století, ale nebojí se ani naděje. Na tomhle turné slibují i ochutnávku z druhé desky, na jejíž nahrávání se vrhnou hned poté.
Marathon vystoupí v pražském klubu Cross 19. listopadu 2026, koncert proběhne v rámci bezplatné série UpTone. Pro účast na show je ale nutná rezervace, ty jsou právě teď otevřené na webu fource.cz a portále GoOut.