AKTUÁLNÍ INFORMACE: ZRUŠENO

Velice nás mrzí, že s vámi musíme sdílet zprávu o zrušeném evropském turné Maca DeMarca. Ten se ponořil do tvorby nové hudby, kterou představí svým fanouškům naživo až někdy v budoucnu. Pražský koncert plánovaný na 8. června je zrušený. „Slibuju, že se vrátím s novou hudbou,“ píše všem fans DeMarco.

Všechny vstupenky zakoupené online budou jejich držitelům automaticky refundovány, zákazníky s lístky z kamenných prodejen prosíme, aby je vrátili v místě nákupu. Ještě jednou se omlouváme a děkujeme za vaše pochopení.

MY KIND OF SUMMER

Kanadský hudebník vystoupí v pražských Žlutých lázních v rámci nové série letních koncertů My Kind of Summer. Vstupenky (760 Kč) na koncert Maca DeMarca budou v prodeji od 10. února dopoledne na stránce Fource.cz a v sítích GoOut.cz a Ticketmaster. Předprodej pro členy Fource Friends začne už o den dříve – stačí se registrovat na webu fource.cz.

Nevyzpytatelný kovboj indie scény Mac DeMarco se vrací do Prahy. Jen málokterému hudebníkovi se v minulé dekádě podařilo nakazit celou generaci nastupujících umělců nejen svým lo-fi zvukem, ale i zábavným floutkovským přístupem. Největší a nejméně pravděpodobná star současnosti v Praze konečně představí své album Here Comes the Cowboy. To DeMarco věnoval svým blízkým, které sám rád nazývá kovboji.