Lucky Chops dávají nový život dechovým nástrojům. Svůj neuchopitelný hudební mix šíří od roku 2006, kdy se během studií v New Yorku dali dohromady. Štěstí zkusili jako pouliční muzikanti a díky virálním videím Funkytown a I Feel Good se z nich stala senzace. Jejich intenzivní tvorba má jediný úkol – šířit léčivou sílu hudby. Lucky Chops to od hraní v chodbách metra dotáhli na velká pódia, kde předvádí nezapomenutelná intenzivní hudební představení.

Chystané druhé album New Day, které plánují vydat už na podzim, představí v pražské Roxy 1. listopadu. Vstupenky (570 Kč) budou v prodeji od 22. června v rámci fanouškovského předprodeje Fource Friends na webu Fource.cz a od 24. června také u prodejců GoOut.cz a Ticketmaster. 

Lucky Chops jsou velcí, mosazní a neomluvitelně odvážní. Šestičlenná formace sjednotila fanoušky více než třiceti států na stovkách svých koncertů. Ten poslední pražský proběhl v roce 2019 ve vyprodaném sálu Lucerna Music Baru. Kapelu, jejíž hlavní devizou jsou těžkotonážní grooves a chytlavé melodie, založil Josh Holcomb (trombon), Daro Behroozi (saxofon) a Joshua Gawel (trumpeta).

Vznikli v multikulturním středu světa, v New Yorku. Odkazují ale k jazzové a brassové tradici města New Orleans. V jejich hudebním stylu se dnes nachází místo pro žánry jako rock, EDM nebo ska. „Naší předností je mít ve skupině individuální osobnosti, které dohromady tvoří unikátní celek,“ prozradil Behroozi, rodák z Brooklynu s íránsko-evropskými kořeny, který do tvorby přináší své oblíbené balkánské rytmy.