AKTUÁLNÍ INFORMACE: ZRUŠENO

Špatná zpráva pro všechny, kdo se těšili na Low Roara. „Některé věci nejsou v naší moci a my musíme zrušit celé evropské turné.“ Dobrá zpráva: Low Roar má skoro hotové nové album, které jde aktuálně do mixu. S umělcem zůstáváme v kontaktu a těšíme se, že ho přivítáme, jakmile to bude možné. Všechny vstupenky budou plně refundovány.

V hudbě Low Roar se chvíle osamění proměňují v konejšivé ambientní zvukové plochy. Není divu, že si ikonický herní vývojář Hideo Kodžima vybral skladby Low Roar pro soundtrack hry Death Stranding s hvězdným obsazením (Norman Reedus, Léa Seydoux, Mads Mikkelsen anebo Guillermo del Toro). Kodžima narazil na hudbu Low Roar náhodou během své cesty na Island. Sing I’ll Keep Coming pak zařadil přímo do traileru, který celý ambiciózní projekt představoval.  

Rayan Karazija je neustále na cestách, během nahrávání své třetí desky Once in a Long, Long While (2017) pendloval mezi Varšavou a Londýnem. Z jeho společné práce s producentem Andrewem Schepsem (Adele, Hozier) vznikl úspěšný sing Give Me an Answer. Do Prahy přijede Low Roar v rámci turné k loňské desce Maybe Tomorrow…, kterou sám Karazija popisuje jako svou nejexpresivnější nahrávku s doposud nejbarevnějším zvukem. Její poslech pak přirovnává k hlubokému ponoru, při kterém se s každou další písní noříte hlouběji do neprobádaných vod zasněného světa islandského projektu Low Roar.