AKTUÁLNÍ INFORMACE: NOVÉ DATUM

Uplynulý rok byl pro britského zpěváka Louise Tomlinsona zásadní, jako poslední člen One Direction totiž vydal svou dlouho očekávanou debutovou desku Walls. V Praze ji měl původně představit už letos v srpnu, kvůli stále nejisté situaci se celé turné včetně pražského koncertu přesouvá na jaro 2022. Louis Tomlinson tak ve Foru Karlín vystoupí 31. března 2022. 

Všechny zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není třeba je měnit, pokud by někomu nové datum nevyhovovalo, vstupenky je možné vrátit v místě nákupu (Ticketmaster) do 10. července 2021. Akce je nadále vyprodaná, poslední vlnu vstupenek (i případné vrácené vstupenky) budeme přidávat do prodeje krátce před samotnou akcí v závislosti na aktuálních opatřeních a produkčních možnostech.

Uplynulý rok byl pro britského zpěváka Louise Tomlinsona zásadní, jako poslední člen One Direction totiž vydal svou dlouho očekávanou debutovou desku Walls. Na té se oproti své dřívější popové tvorbě nechal inspirovat érou devadesátkového britpopu. Od doby, kdy nejúspěšnější popová kapela dvacátého prvního století One Direction ohlásila v roce 2015 pauzu, stihl Louis Tomlinson vydat několik úspěšných singlů, které bodovaly na nejvyšších příčkách britské hitparády. „Mám pocit, jako kdybych teprve teď zažíval start své dráhy, nemůžu se dočkat, až budu konečně koncertovat,“ dodává.