AKTUÁLNÍ INFORMACE: NOVÉ DATUM

Odložené jarní akustické turné Chrise Cornera a jeho tajuplného projektu IAMX zná nové termíny. V pražském Kině Lucerna vystoupí britský hudebník 5. října 2020. Původně zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na nový termín, případně je možné je vrátit do 29. května v místě nákupu. Ještě jednou děkujeme za pochopení a těšíme se na vás na podzim.

“Pochopitelně nás nesmírně tíží, že jsme museli akustické turné posunout, protože svět, jak ho známe, se hroutí. Na druhou stranu nemůžeme být šťastnější z toho, že náš management společně s promotéry vykouzlili nové termíny všem posunutým koncertům,” dodává Corner. “Takže to znamená, že jen jak se tenhle chaos přežene, budu mít zase možnost vidět vaše krásné tváře a slyšet váš křik. Do té doby na sebe dávejte pozor, zůstaňte v klidu, ale buďte opatrní.”

Poznávacím znamením tvorby Chrise Cornera téměř dvě dekády vystupujícího pod jménem IAMX jsou sladké balady v doprovodu neodolatelných tanečních beatů plné procítěných hloubek i andělských falzetů. Se svou chystanou akustickou deskou Echo Echo se Corner rozhodl ohlédnout do minulosti a své starší oblíbené skladby představit v odlehčené akustické podobě:. „Nápad na akustické album jsem v sobě měl od opravdu dlouho,“ zamýšlí se Corner.

Vstupenky jsou v prodeji také na Ticketmasteru.