Hero image

Fource Live: FVLCRVM + Laokoon

23. 10. 20Fuchs2, Praha
Facebook event

AKTUÁLNÍ ONFORMACE: ZRUŠENO

Bohužel i tento koncert se pod vlivem současných nařízení nemůže v původním termínu uskutečnit. Doufáme, že brzy oznámíme náhradní termín akce. Do té doby se držte a brzy naviděnou. Peníze za vstupenky zakoupené online budou automaticky vráceny.

Koncerty Fource Live představí vždy dva domácí interprety, vystoupení budou přístupná veřejnosti (vždy v souladu s aktuálním nařízením a za přísného dodržování hygienických standardů) a zejména z nich vznikne profesionální záznam, který bude brzy poté přístupný nejen těm, kteří nebudou moci přijít do klubu.

FVLCRVM

Z bratislavského předměstí přímo na proměnlivou hranu mezi mainstreamem a undergroundem. FVLCRVMovu tvorbu definují ADHD produkce, maximalismus a euforie. Stejně nepředvídatelné jako jeho tvorba kombinující excentrické taneční prvky s devadesátkovým popem jsou i jeho hybridní živá vystoupení spojující jeho vlastní tvorbu s DJ setem. V Praze premiérově představí své dvě letošní EP Words Loose Meaning a Attentioncore, na kterých prozkoumává dechberoucí dystopickou budoucnost.

LAOKOON

Prudká tsunami basu, strhující flow a synťákové nebe. Novou superskupinu experimentální popové scény Laokoon netvoří neznámí hudebníci – za mikrofonem stojí rapper Mikuláš Hamerla (Sekvoye), o beaty se stará elektronický čaroděj Jiří Machů (Killiekrankie). Finalisté letošního ročníku talentové soutěže 1Band2Play vydali svůj eponymní debut teprve před několika měsíci, přestože projekt vznikl již před třemi lety, kdy se Mikuláš náhodou přestěhoval do společného bytu i s Jiřím.

 

Zjisti více